Zájezd na Ukrajinu

17.05.2019 07:55

Vážení bratři a sestry, kamarádi a kolegové hasiči, předáváme informace o plánovém třetím pořádaném, posledním zájezdu na Ukrajinu za místními hasiči.

Vzhledem k tomu, že informovanost našich lidí je mizerná v tom, jak to tam chodí, pobyt je zajištěn přes naše dlouholeté kamarády a jedeme mezi přátele a proto na vysoké úrovni jak s ubytováním tak se stravou. Také neplatí to, že všude teče vodka a každý musí pít. Jsou to jen výmysly. Jedeme za výměnou zkušeností a místní kulturou, která minulé členy zájezdu uchvátila a někteří pojedou opakovaně.

Vše důležité najdete v příloze a velice Vás prosím o seznámení se širokou základnou. Celý program a jeho zajištění stálo a bude stát mnoho úsilí, proto se snažíme, aby nás naposledy jelo co nejvíce. 

V případě zájmu  kotaktujte Petra Nenutila. 

Více informací   ZDE V PŘÍLOZE  

 

Kontakt

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ Stará Lysá 56
289 26
sdhstaralysa@seznam.cz